4 MART 2017 İSTANBUL VELİEFENDİ HİPODROMU’NDA DÜZENLENEN “YILDIZ SARAYI KOŞUSU” KAZANANI “ULUER” İSİMLİ SAFKAN OLDU.

4 Mart 2017 Cumartesi günü İstanbul yarışlarında ekranlara gelen günün önemli mücadelesi olan YILDIZ SARAYI KOŞUSU‘nu (AÇIK A-3), Erdoğan ŞENOCAKLI‘nın sahibi olduğu ULUER (Saruhanağa – Malıbu Girl / Monarch Ah) isimli safkan, jokeyi Özcan YILDIRIM ile kazanmayı başardı.

1500 mt.’lik kum pistte yapılan mücadelede; ULUER 1.40.37’lik bitiriş derecesiyle kazandığı; ikinciliği, Selim Kaya idaresindeki AZMİ REİS (İbocan – Ebrar / Halid) elde ederken, Uğur Polat ile bu önemli koşuya katılan TANATAR (Serdarhan – Nevra Kız / Haberbatur) üçüncü, son atakları ile kır safkan MERİH (Bilgin – Necme 38 / Rüzgar 30) ise Halis Karataş ile tabelayı tamamlayan safkan oldu.

Koşuda farklar ise 4 Boy – 1 Boy – 1 Boy şeklinde oluştu.

Yaklaşık 5 aylık bir aranın ardından katıldığı bu önemli koşuyu lehine çevirmeyi başaran ULUER, elde ettiği Yıldız Sarayı Koşusu galibiyetiyle, kariyerinin 9 birinciliğine uzandı. Başarılı safkan son olarak, 14 Ağustos 2016 tarihinde, yine İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda katıldığı Nedim Ökmen Koşusu’nu (G3) Selim Kaya idaresinde kazanmayı başarmıştı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.