VEHBİ KOÇ KOŞUSU’NU ULAN BATOR KAZANDI

1961 yılında TJK Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Türk iş dünyasının duayen ismi Vehbi Koç’u, 30 Mayıs Çarşamba günü anısına 23. kez düzenlenen koşu vesilesiyle bir kez daha saygı ve rahmetle anıldı…

30 Mayıs 2018 Çarşamba günü İSTANBUL Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilen VEHBİ KOÇ KOŞUSU’nu (Açık-G3), Hatice YILDIZ’ın sahibi olduğu ULAN BATOR (Luxor – Gençceren / Kaneko) isimli safkan jokeyi Halis KARATAŞ idaresinde birinciliğe uzanmıştır.

1600 metrelik çim pistte yapılan ve 145.000 TL birincilik ikramiyesi olan yarışta; iç kulvardan yaptığı atakları yeterli gelmeyen SERSERİ (Bushranger – Aurora Lights / Fantastic Light) jokeyi Selim Kaya ile ikinci olurken, SİNCLAR (Okawango – Sigar / Always A Classic) jokeyi Mustafa Çiçek ile üçüncü, Ayhan Kurşun idaresindeki THE LAST LEGEND (Unaccounted For – Ad Victoriam / Night Shift) da dördüncü oldu.

Kazanan ULAN BATOR için bitiriş derecesi 1.37.37 olarak belirlendi ve yarışta farklar Boyun – 1,5 Boy – 1/2 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi adına Güngör Yıldız’a kupasını, Koç Holding Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Direktörü Oya Ünlü Kızıl verdi.

Törene, TJK Genel Saymanı Adil Mert Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Yüksel Göktürk ve Hakan Yücetürk, Yönetim Kurulu Genel Koordinatörü Dr. Ender Aydıner, Asli Üye Celalettin Alkan ile davetliler de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.