TOROSLAR KOŞUSU'NU OĞLUM BERATIM KAZANDI

29 OCAK 2017 Pazar akşamı Adana Yeşiloba Hipodromu'nda yapılan  ve sezonun önemli koşularından biri olan "TOROSLAR KOŞUSU" (Açık-G2) yarış programının 4. mücadelesi olarak saat 20.00'de ekranlara geldi. Koşuyu kazanan BÜLENT DOĞAN'ın sahibi olduğu "OĞLUM BERATIM" (Dai Jin – Sly / Monsun) isimli safkan, jokeyi Akın SÖZEN ile birinciliğe uzanmayı başardı.

3 yaşlı safkan İngiliz taylarının, son metrelere kadar üst düzey bir mücadele sergilediği, kum pistteki 1900 metre mesafeli koşuda, kazanan OĞLUM BERATIM isimli safkanın ardında ikinciliği, Selim Kaya ile bu önemli koşuda boy gösteren RUNNER BULL (Victory Gallop – Sun Cat / Mountain Cat) elde ederken, bu iki safkanın hemen arkasında yer alan MISTER TICKER(Mountain Cat – Noble Dame / Bull Market) Nurettin Şen ile üçüncü, iç kulvara yakın yer alan PERSHING (Scarface – Orse Gül / Sri Pekan) ise Toroslar Koşusu'nu Sadettin Boyraz idaresinde dördüncü olarak tamamladı.

165.000 TL birincilik ikramiyeli koşuda kazanan OĞLUM BERATIM için müddet 1.29.20 olurken, farklar 1/2 Boy – Boyun – 1 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan tayın sahibi Bülent Doğan'a kupasını ve çiçeğini, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Murat Cevheribucak verdi. Törene, Adana Hipodrom Müdürü Burhan Şatır da katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.