18 MART 2017 ADANA YEŞİLOBA HİPODROMU’NDA YAPILAN “TENDÜREK KOŞUSU” KAZANANI “CROSS FIRE” OLDU.

18 Mart 2017 Cumartesi günü Adana Hipodromu’nda gerçekleştirilen günün önemli mücadelesi TENDÜREK KOŞUSU‘nu (AÇIK A-3), V. İbrahim ARACI‘nın sahibi olduğu “CROSS FIRE” isimli safkan jokeyi Gökhan KOCAKAYA ile kazanmayı başardı.

2016 yılında ABBAS YOLCU isimli safkanın kazandığı Tendürek Koşusu‘nun 2017 yılı galibi olan CROSS FIRE isimli safkan arkasında ikinciliği, jokeyi Akın Sözen ile start alan aynı zamanda da kazanan CROSS FIRE’nin babadan kardeşi olan OĞLUM BERATIM (Dai Jin – Sly / MONSUN elde ederken, Tendürek Koşusu’na Selim Kaya ile katılan RUNNER BULL(Victory Gallop – Sun Cat / MOUNTAIN CAT) üçüncü, bu önemli mücadelede jokeyi Sadettin Boyraz ile boy gösteren PERSHING (Scarface – Orse Gül / SRI PEKAN) isimli tay ise tabelanın son sırasında yer aldı.

97.000 TL birincilik ikramiyeli koşuyu kazanan CROSS FIRE  için koşunun bitiriş derecesi 1.43.22 olurken, farklar 2,5 boy – 1 boy – 1 boy şeklinde sonuçlandı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.