KISRAK KOŞUSU’NU KAZANAN TARSUS BEYAZI FORMUNU KORUYOR…

16 Temmuz 2017 Veliefendi Hipodromu’nda günün önemli randevusu olan duayen atçı merhum ÖZDEMİR ATMAN adına düzenlenen (AÇIK-G3/TR/D) koşusu kazananı, İmat BOZDOĞANLI’nın sahibi olduğu TARSUS BEYAZI (Banknote – Hamitin Kızı / Turaç) jokeyi Selim KAYA idaresinde birinciliğe uzanmayı başardı.

2100 mt.’lik çim pistte izlediğimiz ve 130.000 TL birincilik ikramiyesi olan koşunun ikinciliğini, Özcan Yıldırım ile bu koşuya katılan MACADAMIA (Sidney’s Candy – Match Point / Toccet) elde ederken, son atakları ile Özdemir Atman Koşusu’na Halis Karataş ile katılan FLASHINGGIRL (Luxor – Umutlu / Strike The Gold)  üçüncü, BLACK CHINESE (Out Of Control – The De Chine / Kendor)  ise Mustafa Çiçek idaresinde tabelanın son basamağının sahibi oldu.

Kazanan TARSUS BEYAZI için koşunun bitiriş derecesi 2.12.43 olurken, farklar 4 Boy – 2 Boy – Burun şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan tayın sahibi İmat Bozdoğanlı’ya kupasını, İrem Özyiğit verdi.

Safkanın antrenörü adına, TARSUS BEYAZI isimli tayın sahibi İmat Bozdoğanlı’ya plaketini Ela Zenbilci verirken, tayın jokeyi Selim Kaya ise plaketini Ahmet Zenbilci’nin elinden aldı.

Winner Circle alanında düzenlenen törene, Kulübümüz Başkanı Yasin Kadri Ekinci, TJK Asli Üyeleri, İstanbul Hipodrom Müdürü Çetin Özdemir ile davetliler de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.