TARSUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU’NU AŞEMEZ KAZANDI

9 Şubat 2020 Adana Yeşiloba Hipodromu’nda ekranlara gelen TARSUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU‘nu (KV-8/DHÖW), Erdal ÖZTÜRK‘ün sahibi olduğu AŞEMEZ (Yalaz – Dilayda / Kalamış) isimli safkanı jokeyi Deniz YILDIZ ile birinciliğe uzanmayı başarmıştır. 

2000 metrelik kum pistte yapılan ve 85.000 TL birincilik ödülü bulunan mücadelede; ÇELİKKALKAN (Emael – Venüs / Araslı) ikinci, BAY EMİR (Kaizbert – Yelhanım / Yelhan) üçüncü ve HÜRADAM (Altaha – Şifa / Albatur) ise koşudan dördüncü olarak ayrılmıştır.

Koşuyu kazanan safkan AŞEMEZ için bitiriş derecesi 2.24.57 olurken, farklar ise Boyun – 5 Boy – 8,5 Boy şeklinde sonuçlanmıştır.

Koşunun ardından düzenlenen törende, kazanan safkanın sahibi Erdal Öztürk’e kupasını Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan verdi.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.