23 MART 2017 ŞANLIURFA HİPODROMU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN “SURUÇ KOŞUSU”, KAZANANI CEFAKEŞ İSİMLİ SAFKAN OLDU.

23 Mart 2017 Perşembe günü ŞANLIURFA’da ekranlara gelen günün önemli mücadelesi olarak izlediğimiz SURUÇ KOŞUSU‘nu, Mehmet Bozan GÖKKAN‘ın sahibi olduğu CEFAKEŞ isimli safkan, jokeyi Necmi ALTIN ile birinciliğe uzanmayı başardı.

1900 mt.’lik kum pistte düzenlenen (KV – 8 / S / DHÖW) mücadeleye 10 safkan katıldı. Koşuyu kazanan CEFAKEŞ arkasında ikinciliği DİLAVERAĞA (Çapkancaş – Berilcan / HABERBATUR) elde ederken, KARAUÇAK (Özduran – Taktagel / DİNÇERBEY) üçüncü, BİLEKKAYA (Bilginer – Mısratay / HASTAY) isimli safkan da dördüncü olarak koşuyu tamamladılar.

45.000 TL birincilik ikramiyeli koşuda farklar uzak – ½ boy – uzak şeklinde sonuçlandı.

Koşuyu kazanan atın sahibi adına İsmet Gökkan’a kupayı, Suruç Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Han Özdemir verdi. Şeref tribününde gerçekleştirilen kupa törenine, Suruç Belediyesi Başkan Yardımcısı Yusuf Vural ve Suruç Belediyesi Özel Kalem Müdürü Veysel Kızılay ile Şanlıurfa Hipodromu Mali ve İdari İşler Müdür Yardımcısı Orhan Tekeş de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.