26 ŞUBAT 2017 İZMİR ŞİRİNYER HİPODROMU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN “ŞİRİNYER KOŞUSU” KAZANANI “CANKARDEŞLER” İSİMLİ SAFKAN OLDU.

26 Şubat 2017 Pazar günü ekranlara gelen İzmir yarışlarında; Günün en önemli koşusu olan ŞİRİNYER KOŞUSU‘nu (Açık-G2/DHÖ), Muzaffer CAN‘ın sahibi olduğu CANKARDEŞLER (Yalaz – Bedel 2 / Tunca) isimli safkan jokeyi Selim KAYA idaresinde fotofiniş’in kararıyla kazanmayı başardı… Evet çok güzel bir yarıştı. EGEBEYİ ve CANKARDEŞLER fotoya beraber uzandılar…  

1900 mt.’lik kum pistte yapılan ve birincilik ikramiyesi 165.000 TL olan koşuyu;  Mehmet Gündüzeli’nin sahibi olduğu koşuya Murat Gündüzeli ile katılan EGEBEYİ (Kafkaslı-İldem/Beyefendi) ikinci olarak tamamlarken, Tarkan H. Onar’ın koşuya Mehmet Kaya ile katılan KURTÇABEY (Araslı-Sevinçkan/Özgün) isimli safkanı üçüncü, M. Selim Güleşen’in ŞAHPAZLI (Yaşarcık-Hanedan/Halid) isimli safkanı da jokeyi Barış Kurdu idaresinde koşudan dördüncü olarak  ayrıldı.

Kazanan CANKARDEŞLER için koşunun bitiriş derecesi  2.14.32 olurken, farklar Burun – 1,5 Boy – 4,5 Boy şeklinde oluştu.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın antrenörü Muharrem Can’a kupasını, 9 Eylül Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Metin Kurşun verdi.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.