19 MART 2017 ADANA YEŞİLOBA HİPODROMU’NDA DÜZENLENEN “SEYHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU” KAZANANI “AŞEMEZ” İSİMLİ SAFKAN OLDU.

19 Mart 2017 Adana Hipodromu’nda ekranlara gelen günün önemli mücadelesi olan SEYHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU‘nu (KV-8/DHÖ), Erdal ÖZTÜRK‘ün sahibi olduğu AŞEMEZ (Yalaz – Dilayda / Kalamış) isimli safkan, jokeyi Deniz YILDIZ ile birinciliğe uzandı.

6 koşu aranın ardından birincilik elde etmeyi başaran AŞEMEZ, Seyhan Belediye Başkanlığı Koşusu galibiyetiyle, yarış kariyerinin 9. birinciliğine uzandı.

62.500 TL ikramiyeli  koşuda, düzlük üzeri iç kulvara yakın yaptığı etkili ataklar ile sonuca ulaşan AŞEMEZ isimli safkanın ardında ikinciliği, HASANŞAH (Caş – All Most / Wiking) elde ederken, BURÇAKHAN (Ben Anadolu – Hamdegül / Şövalye) üçüncü, DERHADIR (Şövalye – Nenehatun / Bodrum) ise tabelanın son basamağının sahibi oldu.

Kazanan AŞEMEZ  için koşunun bitiriş derecesi 2.25.20 olurken, farklar Uzak – 4 Boy – 4 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi Erdal Öztürk’e kupasını, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Murat Cehveribucak birlikte verdi.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ayrıca, safkanın jokeyi Deniz Yıldız’a ve Kulübümüz Eski Başkanlarından, Y.K.K Üyesi Behçet Homurlu’ya da bir buket çiçek verdi. Törene, TJK Asli Üyesi Halid Milli ile Adana Hipodrom Müdürü Burhan Şatır da katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.