25 MART 2017 ADANA YEŞİLOBA HİPODROMU’NDA YAPILAN “SEVGİ ADASI KOŞUSU” KAZANANI “ORADINARIO” İSİMLİ SAFKAN OLDU

25 Mart 2017 Cumartesi günü ADANA’da izlediğimiz günün önemli mücadelesi olan SEVGİ ADASI KOŞUSU‘nu (AÇIK A-3), Recep KÜÇÜKÇAY‘ın sahibi olduğu ORADINARIO isimli safkan, jokeyi Ahmet Çelik ile kazanmayı başardı.

Üst üste 3. kez birincilik elde etmeyi başaran ORADINARIO, yarış kariyerinin en önemli başarısına Sevgi Adası Koşusu‘nu kazanarak ulaştı. 5 yaşındaki safkan ayrıca, 29 Nisan 2016 tarihinde İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda katıldığı Atilla Midillili Koşusu’nu (KV-8) Özcan Yıldırım idaresinde kazanmayı başarmıştı.

1700 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilen ve 97.000 TL ikramiyesi olan koşuda ikinciliği, son metrelerde yaptığı atakları ile KREACHER (Dehere – Aces Dancing / Big Shuffle) jokeyi Gökhan Kocakaya idaresinde elde ederken, Uğur Temur ile bu önemli koşuda boy gösteren PERİ BEYİ (Scream to Scream – Jubilantly / Judge T C) üçüncü, iç kulvara yakın etkili atakları ile LION KING (Lion Heart – Girl Aten / Sri Pekan) ise tabelayı tamamlayan safkan oldu.

Kazanan ORADINARIO için koşunun bitiriş derecesi 1.41.37 olurken, farklar 2 Boy – 1/2 Boy – 2,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.