18 ARALIK 2016 Adana Yeşiloba Hipodromunda düzenlenen "ŞEKERPINAR KOŞUSU" AÇIK GR-3 mücadelesinde N. CEHDİ ADVAN'ın sahibi olduğu KADHAN isimlli safkan, jokeyi MEHMET AKYAVUZ ile kazanmıştır.

Geçtiğimiz yıl SERHANTAY'ın kazandığı Şekerpınar Koşusu'nun bu yıl ki kazananı KADHAN oldu. KADHAN ayrıca, Akbatur Koşusu (G2), Mehmet Ali Kiper Koşusu (G3) ve Dikmen Koşusu (KV-8) galibi, Haralar Koşusu (G1) dördüncüsüdür.

Birincilik ödülünün 106.000 TL olduğu bu yarış, kum pistte 1400 metre mesafede düzenlenmiştir. 3 yaşlı 10 safkan Arap tayının katıldığı koşuda; Startla birlikte numarayı alan ve yanına hiç bir rakibini yaklaştırmadan potoya ulaşan KADHAN ardında ikinciliği, KOZAN DAĞI (Bürküthan – Gündalan Kızı / Yıldızağa) elde ederken, ALTUNSARAY (Şövalye – İnciçiçeği / Albatur) üçüncü, POYRAZ ATEŞİ (Ateştopu – Aycanım / Volga II) ise tabelayı tamamlayan safkan oldu.

KADHAN için koşunun bitiriş derecesi 1.38.87 olurken, farklar 3,5 Boy – 2 Boy – Baş şeklinde sonuçlandı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.