13 ŞUBAT 2017 ŞANLIURFA HİPODROMU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN “JANDARMA KOŞUSU” KAZANANI “AKYILDIRIM” İSİMLİ SAFKAN OLMUŞTUR

13 Şubat 2017 Pazartesi gecesi Şanlıurfa Hipodromu‘nda günün önemli yarışı olarak ekranlara gelen JANDARMA KOŞUSU‘nu, S. Bülent KARADAĞLI‘nın sahibi olduğu AKYILDIRIM isimli safkan, jokeyi Ferit YARDIMCI ile kazanmayı başarmıştır…

1700 mt.’lik kum pistte yapılan bu önemli mücadeleye; 3 Yaşlı 7 İngiliz atı katılmıştır… 36.500 TL ikramiyeli koşuda, kazanan AKYILDIRIM isimli safkanın ardında ikinciliği, CHEAT (Dai Jin – Gimme Hope Joanna / Sri Pekan) elde ederken, INTOCU (Three Valleys – Taffy / Mujdahit) üçüncü, ROJHATAĞA (Velociraptor – Elmabağ / Rakan) ise Jandarma Koşusu’nda tabelayı tamamlayan isim oldu.

Kazanan AKYILDIRIM için koşunun bitiriş derecesi 1.53.21 olurken, farklar 2 Boy – 4 Boy – 1 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan tayın sahibi adına Seydi Akyıldırım’a plaketini, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Kemal Timuroğlu verdi.

Jandarma Albay Mustafa Kemal Timuroğlu ayrıca, safkanın antrenörü Emine Hazal Şeker’e ve jokeyi Ferit Yardımcıya da birer plaket verdi.

Törende, günün anısına Jandarma Albay Mustafa Kemal Timuroğlu, Şanlıurfa Hipodrom Müdürü Mehmet Kazoğlu’na da bir plaket verdi.

Kupa törenine, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdülkadir Açar ile davetliler de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.