SAKARYA KOŞUSU’NDA KAZANAN İSİM BAYEZID OLDU

12 Kasım 2017 Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda günün önemli mücadelelerinden olan SAKARYA KOŞUSU‘nu (Açık-G2), Emir ALKAŞ‘ın sahibi olduğu BAYEZID (Most Improved – Hurrem Sultan / Dylan Thomas) isimli safkan jokeyi Gökhan KOCAKAYA ile birinciliğe uzanmıştır.

1800 metrelik çim pistte gerçekleşen ve 200.000 TL’lik birincilik ikramiyesi olan SAKARYA KOŞUSU’nda; İkinciliği CORCOVADO (Toruc Macto – Tonnante / Hernando), Özcan Yıldırım idaresinde elde ederken, son 4 koşusunu kazanmayı başaran AVUKAT (Rey de Cafe – Desdemona / Shakespare) Sadettin Boyraz ile bu kez üçüncü, koşuyu ikinci olarak tamamlayan CORCOVADO isimli tayın ekürisi TOMİRİS (Native Khan – Infinity / Common Grounds) ise Deniz Yıldız idaresinde tabelanın son basamağının sahibi oldu.

Kazanan BAYEZID için koşunun bitiriş derecesi 1.49.35 olurken, farklar Burun – Uzak – Burun şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan tayın sahibi Emir Alkaş’a kupasını, Kulübümüz Yönetim Kurulu Üyesi Can Polat Eyigün verdi. Törene Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Ahmet Yavuz Karaca ile İstanbul Hipodrom Müdürü Çetin Özdemir de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.