PLEVNE KOŞUSU’NU MEHMET KAYA İLE ŞAHİNTER KAZANDI

27 Mayıs 2018 Pazar günü İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda 21 yarış gününde ekranlara gelen PLEVNE KOŞUSU AÇIK GR-2/DHT mücadelesinden ŞAHİNTER birincilik ile ayrılmayı başarmıştır.

Elif KAYA’nın sahibi olduğu kır erkek at ŞAHİNTER (Tamerinoğlu – Elasay / Özgün), bincisi Mehmet KAYA idaresinde 2.17.76’lık derecesi ile kazanmayı başarmıştır.

Birincilik ikramiyesinin 225.000 TL olan yarışın ikincisi; Halis Karataş ile koşuya katılan, 2018 yılı Çukurova Koşusu (G2) galibi ARTUKLU(Ayabakan – Mesrure.55 / Alkuruş.13) olurken, katıldığı son yarış olan Saim Önhon Koşusu’nda (G3) galip gelen ALTEPE (Yalaz – Demir Altun / Gobakbey) jokeyi Ahmet Çelik idaresinde üçüncü, 2017 Haralar Koşusu (G1)ikincisi AKKULA (Turbo – Kale Batur / Haberbatur) da dördüncü olarak pistten ayrıldı… 

Koşuda farklar; Boyun – 5 Boy – 1 Boy şeklinde sonuçlanmıştır.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi adına Erkan Gökçe’ye kupasını, TJK Genel Saymanı Adil Mert Kaya verdi.

Törene, TJK Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Göktürk ile Yönetim Kurulu Genel Koordinatörü Dr. Ender Aydıner de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.