7 MART 2017 ADANA YEŞİLOBA HİPDOROMU’NDA GÜNÜN ÖNEMLİ YARIŞI OLAN “ÖZGECAN ASLAN KOŞUSU” KAZANANI “MISTER STRONG” İSİMLİ SAFKAN OLDU

7 Mart 2017 Salı günü Adana Hipodromunda gerçekleştirilen günün önemli mücadelesi ÖZGECAN ASLAN KOŞUSU‘nu (KV-8/S), Doğan KÜÇÜKEMRE‘nin sahibi olduğu MISTER STRONG (Dilum- Hellolmustbegoing / Red Ransom) isimli safkan, jokeyi Ahmet Çelik ile birinciliğe uzanmayı başardı. 

Birincilik ikramiyesinin 62.500 TL olduğu koşuda; ikinciliği geçen sene bu koşuyu kazanma başarısı göstermiş olan DUQUAN (Yonaguska- Chinoiserie /Rock Of Gibraltar) isimli safkan elde ederken, ÜNLÜOĞLU (Unaccounted For-Sarışın Bomba/George Thomas) üçüncü, LAGUARDIA (Bosporus-Beverly Hills/River Special) da dördüncü olarak koşudan ayrıldılar.

Koşuyu kazanan MISTER STRONG için bitiriş derecesi. 1.12.20 olurken, farklar Boyun – 5 Boy – Boyun şeklinde gerçekleşti.

Koşuyu kazanan atın sahibi Doğan Küçükemre’ye kupayı Özgecan Aslan’ın kızkardeşi Beste Aslan verdi..

Şeref tribününde gerçekleştirilen kupa törenine,  Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Cevheribucak, TJK Başkanı Yasin Kadri Ekinci, TJK Eski Başkanı ve YKK Üyesi Behçet Homurlu, Adana İl Tarım Müdürü Muhammet Ali Tekin, Özgecanlar Derneği Başkanı Hediye Koçoğlu Dalgıç, Özgecan Aslan’ın annesi Songül Aslan, babası Mehmet Aslan, kardeşi Barış Aslan, Çok Sayıda Kadın Dernekleri ile Adana Yeşiloba Hipodrom Müdürü Burhan Şatır ve davetli misafirlerde katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.