19 ŞUBAT 2017 İZMİR ŞİRİNYER HİPODROMU’NDA YAPILAN “OSMAN KAPANİ KOŞUSU” KAZANANI “KAFKASLI” İSİMLİ SAFKAN OLDU.

19 Şubat 2017 Pazar günü İzmir’de gerçekleştirilen günün önemli mücadelelerinden OSMAN KAPANİ KOŞUSU‘nu (KV – 8 / S), İlhan GÜÇLÜ‘nün sahibi olduğu KAFKASLI (Green Gönen – Aloha II / Barbar) isimli safkan, jokeyi Barış KURDU ile potoya uzanmayı başardı. KAFKASLI bu galibiyetle beraber kariyerinin 74. startında 15. birinciliğine ulaştı.

KAFKASLI‘nın birincilik ile ayrıldığı 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilen koşuda ikinciliği MORE THAN A GAME (Awesome Again-Infomınt/Key to the Mint) elde ederken, DOMBRA (Perfect Storm-Dixie Darlene/Revoque) üçüncü, BAVİ REŞ (Yonaguska-White Diamond/Dilum) de dördüncü oldu.

Birincilik ikramiyesi 62.500 TL olan koşuda, kazanan KAFKASLI için koşunun bitiriş derecesi 2.01.56 olurken, farklar  Baş – 3 Boy – Baş şeklinde oluştu.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi adına İbrahim Ali Baydan’a plaketini, merhum Osman Kapani’nin torunu Mehmet Gürel Kapani verdi.

Törene, TJK Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Beşerler, TJK Asli Üyesi Francesco Sponza ile İzmir Hipodrom Müdürü Kaan Eren de katıldı.

   OSMAN KAPANİ

Eski Milletvekili ve Bakanlarımızdan olan Osman Kapani, Türkiye Jokey Kulübü’nün kuruluşuna ve Türk atçılığının gelişmesine önemli katkıları olmuştur. Kendisini, anısına düzenlenen bu koşu vesilesiyle bir kez daha saygı ve rahmetle andık..

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.