MEVLANA KOŞUSU’NU LEAD SOLDIER KAZANDI

Büyük İslam âlimi ve mutasavvıf Mevlânâ Celâleddin Rûmî adına 23 Mart 2019 Cumartesi günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda düzenlenen MEVLANA KOŞUSU (AÇIK A-3) yarışı, Aytuğ ATALAY‘ın sahibi olduğu LEAD SOLDIER (Victory Gallop – Derya Sultan / Lion Heart) isimli safkan binicisi Halis KARATAŞ idaresinde kazanmayı başarmıştır. 

118.000 TL birincilik ödülü olan ve 1500 mertrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilen AÇIK A-3 mücadelede; Starttan geç çıkmasına rağmen son 400’de yaptığı ataklar ile fotoyu önde geçen LEAD SOLDIER için bitiriş derecesi 1.29.66 olarak neticelenmiştir. Farklar ise; 3 Boy – 1 Boy – 2 Boy şeklinde sonuçlanmıştır.

Koşuda ikinciliği; Furkan YÜKSEL idaresindeki JACK SPARROW (Mendip – Marshmallow / Luxor) elde ederken, Gökhan KOCAKAYA ile bu önemli randevuda boy gösteren JIMINY CRICKET (Victory Gallop – Allure D’amour / Giant’s Causeway) üçüncü, KIZIL TÜY (Utopia – Şeker Ayşe / Barnato) isimli tay ise dördüncü olarak mücadeleyi tamamladı. 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.