MEHMET AKAR KOŞUSU'NU CURTARALO KAZANDI

4 OCAK 2017 İstanbul Veliefendi Hipodromunda gerçekleştirilen günün bir diğer önemli yarışı olan MEHMET AKAR KOŞUSU (KV-6) mücadelesinde, Kemal KURT'un sahibi olduğu CURTARALO (KURTINIADIS (IRE) / PRIMADONNA / HALLING) isimli safkan jokeyi Halis KARATAŞ ile kazanmayı başardı. 

46.000 TL'lik birincilik ödülü olan koşudaki tabela sıralaması şöyleydi; Selim KAYA ile start alan BAYBAŞKAN ikinci, Akın SÖZEN ile yarışa katılan KRAL AMED üçüncü ve Özcan YILDIRIM ile RYAN AREL tabelanın dördüncü ismi oldu…

CURTARALO'nun kazandığı bu yarışta FARKLAR; 1 BOY – BAŞ ve BOYUN olarak gerçekleşti.

MEHMET AKAR

1985 yılında açılan Apranti Eğitim Merkezi’nin ilk mezunlarından olan ve iki yıllık eğitimini tamamladıktan sonra başarılı bir şekilde sahalara adım atan Mehmet Akar, Barokas Ekürisi’nin uzun yıllar antrenörlüğünü yapan Mehmet Elçi’nin torunudur. 1987 yılında lisansını alan ve dönemin ümit vadeden genç jokeylerinden biri olan Akar, 2 Temmuz 1987 tarihinde idman sırasında geçirdiği talihsiz kaza sonucu aramızdan ayrılmıştır. Merhum Mehmet Akar’ı adına düzenlenen bu koşu vesilesiyle saygı ve rahmetle anıyoruz.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.