MARMARA KOŞUSU’NDA ZAFER TATVAN İNCİSİ’NİN OLDU

23 Eylül 2018 Pazar günü VELİEFENDİ Hipodromu’nda ekranlara gelen MARMARA KOŞUSU AÇIK G-2 mücadeleden, birincilikle ayrılan TATVAN İNCİSİ günün ağır favorisi olan RHYTHM DIVINE isimli safkanı ardında bırakarak emin adımlarla fotoyu önde geçmeyi başardı.

1600 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilen günün önemli yarışında; RHYTHM DIVINE (Torok – Stainless / Unaccounted For) yarıştan ikinci ayrılırken, geçen yılın üçüncüsü MY BILLIONAIRE (Victory Gallop – Vaselina / Giant’s Causeway) ve dördüncüsü ORADINARIO (Unaccounted For – Karatutkum / Bin Ajwaad) bu yılda istikrarlı bir şekilde tabeladaki yerlerini korudular…

Gülnur GÜLERCE‘nin sahibi olduğu TATVAN İNCİSİ (Scarface – Hanımkız / Always A Classic) binicisi Özcan Yıldırım ile bu zorlu sınavdan 1.34.31’lik derece yaparak ayrıldı. Çünkü; Herkesin burada Halis KARATAŞ ile piste çıkan RHYTHM DIVINE favori olarak görmesi, AGF’nin ikinci atı olsa da TATVAN İNCİSİ’nin düşük bir oranla kazanmış olması çoğu yarışseveri şaşırttı. Lakin bizler tahminlerimiz de TATVAN İNCİSİ’ni kafa atı verip, hemen ardına rakibi olarak RHYTHM DIVINE sunduk… Çünkü; Derece olarak iki safkanın da ön plana çıktığını gözlemledik. 6 yaşındaki doru kısrak bu yıl Adnan Menderes (G2) ve Tali Çalbatur (G3) Koşularını da kazanma başarısı göstermişti. Koşuda ki farklar; 2 Boy – Baş – 2 Boy şeklinde neticelenmiştir.

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.