LÖSEV KOŞUSU’NDA KAZANAN ARSLANTURBO OLDU

LÖSEV’in (Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı) girişimleriyle 2-8 Kasım tarihleri arası, Lösemili Çocuklar Haftası olarak ilan edilmiştir. Bu duruma farkındalığı arttırmak amacıyla 2011’den beri TJK tarafından düzenlenen LÖSEV Koşusu, bu yıl Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü andığımız 10 Kasım 2019 Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşmiştir…

LÖSEV KOŞUSU (KV-7/DHÖW) mücadeleyi, Tansel ARSLAN‘ın sahibi olduğu ARSLANTURBO (Turbo – Tatişko / Haberbatur) isimli safkanı jokeyi Halis KARATAŞ idaresinde birinciliğe uzanmayı başarmıştır…

1900 metrelik çim pistte yapılan ve 77.000 TL birincilik ödülü bulunan bu yarışta; USTAOĞLU (Özgünhan – Efruz / Hedban 2) isimli safkan ikinci olurken, ALDERAMİN (Kaizbert – Hasmin / Hastay) üçüncü ve AKKULA (Turbo – Kalebatur / Haberbatur) ise koşudan dördüncü olarak ayrılmıştır…

Kazanan safkan ARSLANTURBO için bitiriş derecesi 2.08.13 olurken, koşuda ki farklar ise 2 Boy – 4,5 Boy – 1/2 şeklinde oluşmuştur.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi Tansel Arslan’a ödülünü, LÖSEV Marmara Bölge Koordinatörü Zuhal Ön verdi.

Losev-Kosusu-2019

Törene, TJK Başkanı Serdal Adalı, Yönetim Kurulu Genel Koordinatörü Dr. Ender Aydıner ile LÖSEV’de tedavi gören çocuklarımız kaldı.

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.