18 Aralık 2016 Pazar günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromunda ekranlara gelen "KUBİLAY KOŞUSU" , 3 ve Yukarı İngiliz safkanların katılımı ile gerçekleşti… 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte yapılan GR-3 mücadeleden birincilik ile ayrılan FRANCESCO SPONZA'nın sahibi olduğu CEMCEM isimli safkan jokeyi Özcan Yıldırım idaresinde yarışı kazandı. Birincilik ödülü olan 106.000 TL'yi sahibine kazandıran CEMCEM , 2014 yılında da "KUBİLAY KOŞUSU'nu" kazanan isim olmuştu…

2014 yılında da bu önemli koşuyu kazanmış olan 5 yaşındaki CEMCEM 43. startında 18. galibiyetini elde etmiş oldu.

KINOWA isimli safkanın, Komiserler Kurulu Kararı ile start almadığı koşu, kum pistte 2000 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. 106.000 TL birincilik ikramiyeli koşuda, 3+ yaşlı 6 safkan İngiliz atı birincilik için mücadele verdi. Koşunun ikinciliğini MORE THAN A GAME (Awesome Again-Infomint/Key To The Mint) elde ederken, BAVİ REŞ (Yonaguska-White Diamond/Dilum) üçüncü, ES ES RUNNER (Cuvee-Orindinki/Mountain Cat) da dördüncü oldu.

Kazanan CEMCEM için koşunun bitiriş derecesi 2.10.21 olurken, farklar Uzak – 5 Boy – Uzak şeklinde oluştu.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.