19 Temmuz 2017 Çarşamba gününün ikinci önemli yarışı olan KOCATEPE KOŞUSU’nda rahat bir şekilde birinciliğe uzanan safkan COPPERFIELD oldu.

1400 metrelik çim pist üzerinde izlediğimiz bu mücadelede; Duygu FATURA’nın sahibi olduğu COPPERFIELD (Three Valleys – Shall We Dance / Unaccounted For) isimli safkan jokeyi Gökhan KOCAKAYA ile başarıya ulaşmıştır. KOCATEPE KOŞUSU (AÇIK GR-3) mücadelede; 3 Yaşlı İngilizlerin birincilik çekişmesi ekranlara geldi… Lakin diğer rakiplerine göre daha hazır ve formda yarışa giren COPPERFIELD sitemizin de bankosu olarak sizlere önerdiğimiz safkandı… Çok rahat bir şekilde adeta kırbaç kullanmadan birinciliğe adını yazdırmayı başardı.

130.000 TL birincilik ikramiyesi olan koşunun, kazanan COPPERFIELD arkasında ikinciliğini,OĞLUM BERATIM (Dai Jin – Sly / Monsun) elde ederken, BABADOĞAN(Lion Heart – Momentum / Lockton) üçüncü, ALTIN AKAR (Luxor – Luçe / Bachelor Party) isimli tay ise tabelayı tamamladı.

Kazanan COPPERFIELD için koşunun bitiriş derecesi 1.22.93 olurken, farklar 4 Boy – 2 Boy – Burun şeklinde sonuçlandı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.