28 MART 2017 KOCAELİ KARTEPE HİPODROMU’NDA İZLEDİĞİMİZ GÜNÜN ÖNEMLİ MÜCADELESİ OLAN “KARTEPE KOŞUSU” KAZANANI “SAADIN GÜCÜ” İSİMLİ SAFKAN OLDU

28 Mart 2017 Salı günü KOCAELİ’de günün önemli koşusu olarak nitelendirilen KARTEPE KOŞUSU‘nu (AÇIK A-3), Uğur KAZANCI‘nın sahibi olduğu SAADIN GÜCÜ (İzbatur – Allıbahar / Sideways) isimli safkan, jokeyi Gökhan KOCAKAYA ile kazanmayı başardı.

1700 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilen koşuda; ikinciliği  KADHAN (Turbo-Kirazkızı/Şövalye) elde ederken, ALPTUĞHAN (Araslı-Sevinçkan/Özgün) üçüncü, İLGAR TAY (Magrip-Uçarı/ Haberbatur) da dördüncü oldu.

97.000 TL birincilik ikramiyesi olan yarışta, kazanan SAADIN GÜCÜ için koşunun bitiriş derecesi 1.59.27 olurken, farklar ise  2 Boy – 1/2 Boy – 3,5 Boy şeklinde gerçekleşti.

Koşuyu kazanan atın sahibi adına Ümit Öztürk’e kupasını, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez verdi.

Törende ayrıca Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez; kazanan atın antrenörü adına Selim Doğan ile jokey Gökhan Kocakaya’ya da birer plaket verdi.

Kupa törenine Kartepe Hipodrom Müdürü Gürkan Vidinli de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.