28 NİSAN 2017 BURSA OSMANGAZİ HİPODROMU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN HACİVAT KARAGÖZ KOŞUSU KAZANANI KINOWA İSİMLİ SAFKAN OLDU

28 Nisan 2017 Cuma günü, Bursa Osmangazi Hipodromu’nda ekranlara gelen Karagöz Hacivat Koşusu’nu (KV-9/S), Oğuz DAĞLAROĞLU’nun sahibi olduğu KINOWA isimli safkan, jokeyi Halis KARATAŞ ile kazanmayı başardı.

Start almış olduğu son iki koşusunu da ikinci olarak tamamlayan KINOWA, yarış kariyerinin 14. birinciliğine Karagöz Hacivat Koşusu’nu kazanarak ulaştı. Halis Karataş ile de 11. kez buluşan ve bu 11 koşudan 6. birinciliğini çıkaran şampiyon safkan, 1400 metre mesafede ise 4. kez koşu kazanmayı başardı.

4+ yaşlı safkan İngiliz atlarının birincilik mücadelesi verdiği 2017 yılı Karagöz Hacivat Koşusu, kum pistte 1400 metre mesafe üzerinden gerçekleşti. 6 İngiliz atının katıldığı, 72.500 TL birincilik ikramiyeli koşuda,  kum pistin bir diğer klas ismi MISTER STRONG (Dilum – Hellomustbegoing / Red Ransom) dış kulvardan yaptığı etkili ataklar ile ikinciliği elde eden isim olurken, FRATELLI (Kaneko – Thirteen Tricks / Grand Slam) üçüncü, kır safkan OVA KARTALI (Royal Abjar – Antipodes / Pleasant Colony) ise tabelayı tamamladı.

Kazanan için koşunun bitiriş derecesi  1.25.37 olurken, farklar 4 Boy – Boyun – Boyun  şeklinde sonuçlandı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.