5 MART 2017 ADANA YEŞİLOBA HİPDOROMU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN GÜNÜN ÖNEMLİ YARIŞI “KARACAOĞLAN KOŞUSU” KAZANANI “DENİZİM” İSİMLİ SAFKAN OLDU.

5 Mart 2017 Pazar günü Adana’da düzenlenen günün bir diğer önemli yarışı KARACAOĞLAN KOŞUSU’nu, Semra AKSU’nun sahibi olduğu DENİZİM (k.a. Altaha – İlkehanım / YELHAN) isimli safkan, jokeyi Halis KARATAŞ idaresinde birinciliğe uzandı. 

Geçtiğimiz yıl 2’de 2 yaparak yarış hayatına başlayan safkan, G1 mücadeleler olan Hatay, Haralar ve Cumhuriyet Koşularını üst üste kazanarak yılın flaş taylarından olmuştu. Başarılı safkan, 4 aylık bir aranın ardından katıldığı bu koşudan da zaferle ayrılarak üst üste 5. birinciliğini kazanarak serisini sürdürürken toplamdaki galibiyet sayısını da 8’e yükseltti.

4 safkanın start aldığı bu önemli koşuyu (Açık – G3 / DHÖ) KADHAN (Turbo – Kirazkızı / ŞÖVALYE) ikinci, POYRAZ ATEŞİ (Ateştopu – Aycanım / VOLGA.2) üçüncü ve koşunun tek kısrağı STORM GIRL (Sağanak – Dağ Ateşi / ODİNHAN) de dördüncü olarak tamamladılar.

DENİZİM için müddet 1.36.13 olurken, farklar 2,5 boy – 2 boy – 4 boy şeklinde sonuçlandı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.