İZMİR ŞİRİNYER KOŞUSU’NDA KAZANAN YILMABAŞAR OLDU

İZMİR ŞİRİNYER KOŞUSU’NDA KAZANAN YILMABAŞAR OLDU

İZMİR’DE BOYUN FARKIYLA ZAFERE UZANAN İSİM YILMABAŞAR… 

25 Şubat 2018 İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda izlediğimiz günün önemli mücadelesi olarak ekranlara gelen “ŞİRİNYER KOŞUSU” (AÇIK GRUP-2/DHT) yarışını, Halis KARATAŞ idaresinde piste çıkan ve Serkan YILDIZHAN’ın sahibi olduğu kır erkek YILMABAŞAR (Tamerinoğlu – Seyyare 55 / Taşkent) isimli safkan kazanmayı başarmıştır.

Anadolu Tarım İşletmesi tarafından yetiştirilen 7 yaşındaki YILMABŞAR, 60. startında 33. birinciliğine imza atmıştır…

1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilen ve birincilik ikramiyesi 185.000 TL olan koşudan;   Mehmet Gündüzeli’nin sahibi olduğu Özcan Yıldırım ile koşuya katılan SAADIN GÜCÜ (İzbatur-Allıbahar/ Sideways) ikinci,  Tarkan H. Onar’ın koşuya Mustafa Çiçek ile katılan KIZILHAN (Saburay-Mesrure.52/Alkuruş.13) isimli safkanı üçüncü, İlhan Güçlü’nün MY SULTAN (Kafkaslı-Cahide Sultan/Özgün) isimli safkanı da jokeyi Mehmet Kaya idaresinde koşudan dördüncü olarak  ayrıldı.

Koşuyu kazanan YILMABAŞAR için bitiriş derecesi  2.14.53 olurken, farklar Boyun – Boyun – 4,5 Boy şeklinde neticelenmiştir.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi adına Hakkı Yıldızhan’a kupasını, İzmir Hipodrom Müdürü Cüneyt Ertan verdi.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!