İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU’NU KINOWA KAZANDI

17 ŞUBAT 2017 İZMİR ŞİRİNYER HİPODROMU’NDA YAPILAN GÜNÜN ÖNEMLİ YARIŞI OLAN “İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU” KAZANANI “KINOWA” OLDU.

17 Şubat 2017 Cuma günü İzmir Şirinyer Hipodromu’nda gerçekleştirilen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu’nu (Açık – A3) koşusunu Oğuz DAĞLAROĞLU‘nun sahibi olduğu KINOWA (Mountain Cat – October Baby / Eagle Eyed) isimli safkan, jokeyi Halis KARATAŞ ile birinciliğe uzanmayı başardı. 34 defa start almış olan KINOWA, 26 birinciliğe ulaşmış oldu.

1400 mt.’lik kum pistte ekranlara gelen bu koşuda 5 at start aldı. Birincilik ikramiyesi 97.000 TL olan koşuyu; Kinowa‘nın ardından BEDWULF (Yonaguska-Alfunun/Sadler’s Wells) ikinci, YALPAGAN (Unaccounted For-Gimme Hope Joanna/Sri Pekan)üçüncü olarak tamamlarken, geçen sene bu koşuyu kazanma başarısı gösteren  BABADÖKER (Eagle Eyed-Magda/Bijou D’inde) isimli safkanda tabelanın son sırasında kendine yer buldu.

Koşuyu kazanan KINOWA için bitiriş derecesi 1.25.93 olurken, farklar Uzak – 4,5 Boy – 1 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi adına Müjdat Dağlaroğlu’na kupasını, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Dr. Süleyman Sırrı Aydoğan verdi.

Törene, TJK Genel Saymanı M. Ercan Emre, TJK Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Beşerler, TJK Asli Üyesi Dr. Serdar Pedükcoşkun ve İzmir Hipodrom Müdürü Kaan Eren de katıldı.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!