İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ KOŞUSU’NU PAIX KAZANDI

12 NİSAN 2017 VELİEFENDİ’DE DÜZENLENEN “İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ KOŞUSU” KAZANANI “PAIX” İSİMLİ SAFKAN OLDU

12 Nisan 2017 Çarşamba gününün bir diğer önemli mücadelesi olan İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ KOŞUSU‘nu (KV-6), Anna ÇAKMAK‘ın sahibi olduğu PAIX (Oratorio – Miss Lopez / Key Of Luck) isimli safkan, jokeyi Uğur POLAT idaresinde birinciliğe uzandı.

Koşu öncesi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü motosikletli Yunus timleri Hipodrom’da bulunan yarışseverlere ve ekran başındaki izleyicilere eşsiz bir gösteri sundu.

2000 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilen ve 53.000 TL birincilik ikramiyeli olan koşuyu, iç kulvara yakın safkanlardan BIG BROWN (Unaccounted For – Prize Moment / Pure Prize) ikinci olarak tamamlarken,  KRAL AMED (Luxor – Amasis / Highest Honor) üçüncü, KATSUYA (Kaneko – Murderous Myrtle / Dehere) isimli kısrak ise tabelayı tamamladı.

Kazanan PAIX için koşunun bitiriş derecesi 2.04.14 olurken, farklar Burun – 2 Boy – 1,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi adına Büşra Öztürk Karatepe’ye kupasını, İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Turgay Aytepe verdi.

İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Turgay Aytepe ayrıca, günün anısına Kulübümüz Başkanı Yasin Kadri Ekinci’ye bir plaket verdi. Törene, TJK Genel Sekreteri H. Turgut Alakuş, TJK Asli Üyesi Can N. Güven ile İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı üst düzey birim amirleri de katıldı.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!