23 MART 2017 İZMİR ŞİRİNYER HİPODROMU’NDA DÜZENLENEN “HÜSEYİN CESURLAR KOŞUSU”, KAZANANI “WIN EVERY DAY” İSİMLİ SAFKAN OLDU.

23 Mart 2017 Perşembe günü İzmir Şirinyer Hipodromu’nda izlediğimiz günün önemli mücadelesi olan HÜSEYİN CESURLAR KOŞUSU‘nu, Erkul ÖCAL‘ın sahibi olduğu WIN EVERY DAY isimli safkan, jokeyi Mehmet Salih BADIŞOĞLU ile kazanmayı başardı.

Yarış kariyerinin 4. ve en önemli koşu galibiyetine imza atan WIN EVERY DAYson olarak, 2 Mart tarihinde yine İzmir Şirinyer Hipodromu’nda katıldığı Handikap – 14 mücadeleyi Sinan Özen idaresinde kazanmayı başarmıştı.

46.000 TL ikramiyeli  koşuda, WIN EVERY DAY isimli safkanın ardında ikinciliği, geçtiğimiz yıl bu koşuyu kazanmayı başaran isim olan NORTH VALLEY (Pleasantly Perfect – Rif Valley / Gulch) elde ederken,  iç kulvara yakın atakları ile SİDELİ (Yonaguska – Relatively Quiet / Woodman) üçüncü, YOUNG BOND (Yonaguska – Bond Princess / Trippi) ise tabelanın son basamağının sahibi oldu.

Kazanan WIN EVERY DAY için koşunun bitiriş derecesi 2.10.13 olurken, farklar  1 Boy – 1 Boy – 1 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi adına Şenol Özgür’e kupasını, İbrahim Cesurlar verdi.

Törene, TJK Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Beşerler, TJK Asli Üyesi Aslan Savaşan, İzmir Hipodrom Müdürü Kaan Eren ile davetliler de katıldı.

HÜSEYİN CESURLAR

İzmir’in sevilen atçı ve yetiştiricilerinden merhum Hüseyin Cesurlar’ı anısına düzenlenen bu koşu vesilesi ile bir kez daha saygı ve rahmetle anıyoruz.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.