12 NİSAN 2017 ELAZIĞ HİPODROMU’NDA DÜZENLENEN “HARPUT KOŞUSU” KAZANANI “BAWIKAL” İSİMLİ SAFKAN OLDU

12 Nisan 2017 Çarşamba günü Elazığ’da gerçekleştirilen HARPUT KOŞUSU‘nu (KV-8/S), Vedat AKYILDIRIM‘ın sahibi olduğu BAWIKAL (Cuvee – Sheriff’s Posse / Silver Deputy) isimli safkan, jokeyi Ferit YARDIMCI ile kazanmayı başardı.

1600 mt.’lik kum pistte yapılan ve 45.000 TL birincilik ikramiyeli olan koşuyu, ATAŞTACUS (Yonaguska – Dynamare / Sea Hero) ikinci olarak tamamlarken, CAMELOT (Strike the Gold – Cabarette / Mujdahit) üçüncü, son atakları ile VICTORY STAR (Victory Gallop – Evening Star / Holy Roman Emperor) ise tabelayı tamamladı.

Kazanan BAWIKAL için koşunun bitiriş derecesi 1.52.42 olurken, farklar 1/2 Boy – 2,5 Boy – 1,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi Haluk Akyıldırım’a plaketini İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Demirdağ verdi. Törene Elazığ Hipodrom Müdürü Erdoğan Temiz de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.