VELİEFENDİ HİPODROMU’NDA HAREM KOŞUSU’NU ÇOK RAHAT KAZANAN PERİ LİNA OLDU

7 Ekim 2018 Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilen ve günün 6. koşusu’nu oluşturan HAREM KOŞUSU AÇIK G-1 yarışta; Fedai KAHRAMAN‘ın sahibi olduğu PERİ LİNA (Falco – Efisia / Efisio) isimli safkan, binicisi Ahmet ÇELİK idaresinde fotoyu önde geçerek sahiplerinin ve yarışseverlerin yüzünü güldürdü… 

2100 metrelik çim pist üzerinde yapılan günün önemli koşusu’nda; İkinci MISS HELİN (Bin Ajwaad – Golden Victory / Acclamation) oldu. Jokeyi Halis KARATAŞ’la piste çıkan doru kısrak, son galibiyetini Temmuz ayındaki Zübeyde Hanım Koşusu’nda (G2) almıştı. Geçtiğimiz yıl da bu koşuya katılan ancak tabelada kendine yer bulamayan MISAE (Unaccounted For – Güneyli / Mountain Cat) bu yıl Uğur POLAT’la üçüncülüğe yerleşirken, Gülerce Ekürisi’ni temsil eden ve 2016 yılında bu koşuyu kazanma başarısı gösteren TATVAN İNCİSİ (Scarface – Hanımkız / Always A Classic) de Özcan YILDIRIM ile tabelayı tamamlayan bir diğer safkan oldu.

400.000 TL birincilik ödülü bulunan HAREM KOŞUSU kazananı PERİ LİNA için bitiriş derecesi 2.06.90 olurken, farklar; 4 Boy – 1 Boy – 1/2 Boy şeklinde neticelenmiştir.

 

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.