15 Ekim 2017 Pazar günü VELİEFENDİ’de günün son önemli mücadelesi olarak izlediğimiz HARALAR KOŞUSU‘nu (Açık-G1/DHÖ), Ergun KALABAK‘ın sahibi olduğu DÜŞLEM (Turbo – Edo / Evren I) isimli safkan binicisi Selim KAYA idaresinde birinciliğe uzanmıştır… Aynı zamanda şunu da belirtmek isteriz ki, altilim.net ailesine sizler için sunduğumuz şablonumuz da günün bankosu olarak yer alan DÜŞLEM, bizleri yanıltmamıştır.

1400 metrelik kum pistte yapılan ve 350.000 TL birincilik ikramiyesi olan, 3 yaşlı 10 tayın start aldığı koşunun kazananı DÜŞLEM’in ardında ikinciliğini, Gökhan Kocakaya idaresindeki AKKULA(Turbo – Kalebatur / Haberbatur) elde ederken, ALTEPE (Yalaz – Demir Altun / Gobakbey) Ahmet Çelik ile üçüncü, Halis Karataş ile bu önemli koşuya katılan SELKUT (Özgünhan – K. Irak 51 / Arslanbey) ise  tabelayı tamamlayan isim oldu.

Kazanan DÜŞLEM için koşunun bitiriş derecesi 1.32.43 olurken, farklar 3,5 Boy – 1 Boy – 1/2 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan tayın sahibi Ergun Kalabak’a kupasını, TJK Genel Sekreteri H. Turgut Alakuş verdi.

Safkanın antrenörü Yasin Demirkıran plaketini, TJK Asli Üyesi Sadettin Sükan’dan alırken, jokey Selim Kaya’ya ise plaketini, TJK Genel Saymanı M. Ercan Emre verdi. Törene, İstanbul Hipodrom Müdürü Çetin Özdemir de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.