16 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE GÜNÜ ŞANLIURFA HİPODROMU’NDA YAPILAN “HALİLİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU” KAZANANI “TAŞÇI PEHLİVAN” OLDU.

16 Şubat 2017 gecesi Şanlıurfa Hipodromunda düzenlenen HALİLİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU’nu, Zekiye DOĞANTÜRK’ün sahibi olduğu TAŞÇI PEHLİVAN isimli safkan, jokeyi Ferit YARDIMCI idaresinde kazanmayı başardı. Kariyerindeki 23. startını alan 5 yaşındaki safkan, bu koşuyla birlikte toplamda 9. birinciliğini elde etti

1300 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilen ve birincilik ikramiyesi 36.500 TL olan koşuda geçen senede bu koşuyu ikinci tamamlayan PEKKURT (Karayağız-K. Irak 65/Alkuruş 14) bir kez daha ikinci olurken, GÖKKURT (Hisarhan-Mesrure 42/Uludağ 1) üçüncü, GÜVENBAKAN (Gobakbey-Yardımcıkızı/Sancakbeyi) da dördüncü olarak koşudan ayrıldılar.

Kazanan TAŞÇI PEHLİVAN için koşunun bitiriş derecesi 1.30.20 olurken, farklar  Uzak – 1,5 Boy – Uzak şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi adına Salih Doğantürk’e kupasını ve çiçeğini Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol verdi.

Kupa törenine; TJK Asli Üyesi Hayrettin Karamazı ile davetli misafirler de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.