Altilim.net, at yarışına ilgi duyan ziyaretçilerine günlük at yarışı tahminleri, güncel bülten, yarış analiz ve istatistik bilgilerinin yanı sıra sonuçlanan oyunları aktaran internet sitesidir. Sitedeki tüm içerikler, düzenli ve güncel şekilde hazırlanarak at yarışı severlere sunulmaktadır. Altilim.net’i takip eden her ziyaretçi, at yarışı hakkındaki tüm bilgilere ulaşma ve sorularına yanıt bulma olanağına sahip olmaktadır.

Altilim.net internet sitemizin temel amacı, at yarışı severlerin yarışlar, tahminler ve bültenler hakkında bilgi sahibi olmasının yanı sıra vakit geçirebilecekleri bir platform oluşturmaktadır. Yazarlarımız güncel bilgileri, haberleri, gazete ve yayıncıların tahminlerini derleyerek ziyaretçilerimiz ile buluşturmaktadır.

Kendi yazarlarımız ve at yarışı alanında faaliyet gösteren gazetecilerin tahminleri, sadece kendi fikirlerini ifade etmeleridir. Bir yönlendirme veya teşvik içermediği için olası para kayıplarında sorumluluk Altilim.net sitemize ait değildir.

Altilim.net sitemizin genel içeriği at yarışlarından oluşmaktadır ve +18 yaş grubuna hitap etmektedir. İnternet sitemiz, yarış severleri bilgilendirme hizmetini sunarken hiçbir şekilde bahis oynatılmamaktadır.