Güzel İzmir Koşusu'nu KINOWA kazandı

1 OCAK 2017 Pazar günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromunda düzenlenen 6 koşulu yarış programında günün önem arz eden koşusu şüphesiz 5. Koşuda ekranlara gelen "GÜZEL İZMİR KOŞUSU" (AÇIK A-2) olmuştu… Yarışın favori safkanı olarak start alan ve Oğuz DAĞLAROĞLU'nun sahibi olduğu "KINOWA" (Mountain Cat – October Baby / Eagle Eyed) isimli safkan, jokeyi Halis KARATAŞ ile birinciliğe uzandı. 

Üst üste 3., toplamda ise 12. birinciliğine ulaşan başarılı safkan, Halis Karataş idaresinde 4. kez birincilik kürsüsünde yer aldı. KINOWA, İzmir pistinde start aldığı 10 koşunun 8'ini de kazanarak, bu alanda önemli bir istatistiğin de sahibi oldu.

Birincilik ikramiyesi 148.000 TL olan, kum pistte 1600 metre mesafede düzenlenen koşuda, kazanan KINOWA isimli safkanın ardında ikinciliği, Kadir Tokaçoğlu ile bu önemli mücadelede boy gösteren YALPAGAN (Unaccounted For – Gimme Hope Joanna / Sri Pekan) elde ederken, Özcan Yıldırım idaresindeki BAVİ REŞ (Yonaguska – White Diamond / Dilum) istikrarlı yarışlarına devam ederek mücadeleden üçüncü, son atakları ile BEDWULF (Yonaguska – Alfunun / Sadler's Wells) ise Erhan Yavuz ile tabelayı tamamlayan isim oldu.

Kum pistte 1600 metre mesafede kazanan KINOWA için koşunun bitiriş derecesi 1.40.95 olurken, farklar 1/2 Boy – 1/2 Boy – 5 Boy şeklinde sonuçlandı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.