GÜZEL İZMİR KOŞUSU’NDA GRAYOCEAN BİRİNCİLİĞE UZANDI

Anadolu’nun batı kıyısında yer alan; coğrafyası, insanları ve şehrin ruhuyla tarihin her döneminde övgüye mazhar olmuş Güzel İzmir adına her yıl geleneksel olarak düzenlenen koşu, bu sene 12 Ocak 2020 Pazar günü İzmir Şirinyer Hipodromu’nda gerçekleşmiştir…

GÜZEL İZMİR KOŞUSU‘nda (AÇIK A-2), Ahmet GÜZELOCAK‘ın sahibi olduğu GRAYOCEAN (Offlee Wild – Setryn / Strike The Gold) isimli safkanı binicisi Halis KARATAŞ idaresinde fotoyu önde geçmeyi başarmıştır.

1600 metrelik kum pist üzerinde yapılan ve birincilik ikramiyesinin 203.000 TL olduğu yarışta; STAR FORCE (Cuvee – Dalyababy / Okawango) ikinci, BENNATO (Henrythenavigator – Ribella / Revoque) üçüncü ve KING OF THE SUN (Pleasantly Perfect – Magnolia / Ocean Crest) ise dördüncü olarak pistten ayrılmıştır. BLACKBALL (Lion Heart – Heavens Help / Royal Academy) ise Sıralı 5’li Bahis yönünden tabelayı tamamlamıştır.

Koşuyu kazanan GRAYOCEAN için bitiriş derecesi 1.40.05 olurken, farklar 1/2 Boy – 1 Boy – 1 Boy – 4 Boy şeklinde sonuçlandı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.