GELİBOLU KOŞUSU’NU KAZANAN REBEL YELL OLDU

Gelibolu, Çanakkale Boğazı ile Saroz Körfezi arasında uzanan yarımada ve Boğaz’ın Marmara Denizi’ne açıldığı noktada yer alan ilçenin adıdır. İyi ve güzel şehir anlamına gelen Galli Polis, 1915’teki Çanakkale Muharebeleri’nde dünya savaş tarihinin en destansı çarpışmalarına sahne olmuştur. Adına bu yıl 8.’si düzenlenen koşu, 11 Mart 2020 Çarşamba günü Bursa Osmangazi Hipodromu’nda gerçekleşmiştir.

2100 metrelik kum pistte yapılan GELİBOLU KOŞUSU‘nu, A. Melih KURA‘nın sahibi olduğu REBEL YELL (Dai Jin – Shaw Avenue / West By West) isimli safkanı, jokeyi Murat GÜNDÜZELİ idaresinde fotoyu önde geçmeyi başarmıştır.

85.000 TL birincilik ikramiyesi bulunan yarışta; MADENCİ (Utopia – Madencikızı / Red Bishop) ikinci olurken, VILLAGE HOOF (Hakkar – Grey Beauty / Medaaly) üçüncü ve KIRCAALİ (Big Brown – Never Touch A Star / Henrythenavigator) ise tabelanın dördüncü basamağını tamamlayan son safkan oldu.

Koşuyu kazanan safkan REBEL YELL için bitiriş derecesi 2.16.70 olarak belirlenirken, farklar 5,5 Boy – 1/2 Boy – 4 Boy şeklinde sonuçlanmıştır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.