27 MART 2017 ŞANLIURFA HİPODROMU’NDA DÜZENLENEN “GAP KOŞUSU” KAZANANI “AKYILDIRIM” İSİMLİ SAFKAN OLDU

27 Mart 2017 Pazartesi günü ekranlara gelen ŞANLIURFA yarışlarındaki; Günün önemli mücadelesi olan GAP KOŞUSU‘nu, S. Bülent KARABAĞLI‘nın sahibi olduğu AKYILDIRIM (Cuvee – Dinara / SRI PEKAN) isimli safkan jokeyi Ahmet ÇELİK ile çok rahat bir birincilik elde etti.

Koşuyu kazanan AKYILDIRIM isimli safkan, start ile birlikte aldığı birinciliği fotoya kadar taşımayı başardı… Beyaz bayrak ayna yapan AKYILDIRIM’ın koşudaki bitiriş derecesi 2.05.29 oldu.

1900 mt.’lik kum pistte yapılan koşudan; ROJHATAĞA (Velociraptor – Elmabağ / RAKAN) ikincilikle ayrılırken, SMILING BABY (Dai Jin – Sheriff’s Posse / SILVER DEPUTY)  koşunun üçüncüsü, CHEAT (d.e. Dai Jin – Gimme Hope Joanna / SRI PEKAN) isimli tay da tabelanın son sırasında yer aldı.  Birincilik ikramiyesi 45.000 TL olan koşuda farklar, uzak – uzak – 2 boy şeklinde sonuçlandı.

Kazanan safkanın sahibi adına Bülent Demir’e kupayı GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkan Yardımcısı Mehmet Açıkgöz verdi. Şeref tribününde gerçekleştirilen kupa törenine,  TYAYSD Şanlıurfa Şube Başkanı Yakup Elgaç, Şanlıurfa Hipodrom Müdürü Mehmet Kazoğlu ile davetliler de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.