İSTANBUL GALATA KULESİ KOŞUSU’NU ULAN BATOR KAZANMIŞTIR

10 Mart 2018 Cumartesi günü İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu‘nda düzenlenen GALATA KULESİ KOŞUSU‘nu (Açık-A3) Hatice Yıldız‘ın sahibi olduğu ve Kadir TOKAÇOĞLU idaresinde start alan ULAN BATOR (Luxor – Gençceren / Kaneko) isimli safkan kazanmıştır.

4,5 aylık bir start arasının ardından yeniden piste çıkan başarılı safkan ULAN BATOR, kariyerinin 10. koşu galibiyetine Galata Kulesi Koşusu’nu kazanarak ulaştı. ULAN BATOR son olarak, 6 Ekim 2017 tarihinde katıldığı Byerley Turk Koşusu’nu (G1), bugünkü jokeyi Kadir Tokaçoğlu idaresinde kazanmıştı.

Sitemizde start arası vermesine rağmen sizlere BANKO olarak önerdiğimiz ULAN BATOR’un kalitesiyle bu grubu geride bırakacağını da belirtmiştik.

1500 metrelik kum pist üzerinde yapılan ve  108.000 TL birincilik ikramiyesi olan koşuda; Kazanan safkan ULAN BATOR ardında ikinciliği, Uğur Polat idaresindeki DAYIM BENIM (Lion Heart – St Clair Ridge / Indian Ridge) elde ederken, THE LAST LEGEND(Unaccounted For – Ad Victoriam / Night Shift) Murat Gündüzeli ile üçüncü, Mehmet Kaya ile günün bu önemli koşusuna katılan MY BILLIONAIRE(Victory Gallop – Vaselina / Giant’s Causeway)  ise tabelayı tamamladı.

ULAN BATOR için koşunun bitiriş derecesi 1.30.33 olurken, koşuda farklar 3,5 Boy – 2 Boy – 1/2 Boy şeklinde neticelenmiştir.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.