2 Temmuz 2017 Pazar günü İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda düzenlenen günün ilk önemli mücadelesi “FARUK AYRAL KOŞUSU” (KV-7/DHÖW) idi… Bu koşuyu Münir GÖKÇE‘nin sahibi olduğu KUTUP (Kaizbert – Ferdane Kız / Odinhan) isimli safkan, jokeyi Tolga YILDIZ ile birinciliğe uzanmayı başardı… 

1200 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilen ve KUTUP’un birinci olarak ayrıldığı 60.000 TL ikramiyeli koşuda; İkinci SAHİPBEY, üçüncü BİRKASIM ve dördüncü ŞÜKRÜ oldu.

KUTUP isimli safkanın koşudaki bitiriş derecesi 1.19.81 olurken, farklar; 1 boy, burun ve uzak olarak belirlendi.

FARUK AYRAL

Faruk Ayral, 13 Ocak 1926 tarihinde Adana’da doğdu. 1943 yılında Adana Erkek Lisesi’ni bitirdi. Yüksek Öğrenimini, İstanbul Yüksek Ekonomi ve Ticaret Okulu’nda tamamladı. “At ve yarış sevgisi, aileden gelen bir olgudur.” diyen Ayral, 1960 yılında at sahibi oldu. 1962 yılında Türkiye Jokey Kulübü Asli Üyesi seçildi. Ayral, sahibi olduğu atlarla çeşitli kupalar da kazandı. Anısına düzenlenen bu koşu vesilesiyle kendisini saygı ve rahmetle anıyoruz.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.