ESKİŞEHİR SANAYİ ODASI KOŞUSU’NU FLASHING GIRL KAZANDI

26 Ekim 2019 Cumartesi Ankara 75. Yıl Hipodromu’nda düzenlenen ve günün bir diğer önemli mücadelesi olan ESKİŞEHİR SANAYİ ODASI KOŞUSU‘nu (AÇIK A-2/D), Yakup ELĞAÇ‘ın sahibi olduğu FLASHING GIRL (Luxor – Umutlu / Strike the Gold) isimli safkan jokeyi Gökhan KOCAKAYA idaresinde fotoyu önde geçmeyi başarmıştır.

1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilen ve 209.000 TL birincilik ödülü bulunan yarışta FLASHING GIRL birinciliğe adını yazdırırken; Ahmet ÇELİK ile start alan INNOVATION (Captain Rio – Zeyno / Sri Pekan) ikinci, Akın SÖZEN idaresindeki FLYING BIRD (Lion Heart – Mary Kies / Opening Verse) üçüncü ve PRINCESS DI (Kaneko – Keeping Company / Mineshaft), jokeyi Halis KARATAŞ ile yarışı dördüncü olarak tamamlamıştır.

Yarışta kazanan FLASHING GIRL için bitiriş derecesi 1.34.20 olurken, farklar 4 Boy – 1/2 Boy – 1/2 Boy şeklinde oluşmuştur…

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.