ERSOYLU KOŞUSU'NU BİLDENHAN KAZANDI

1 OCAK 2016 ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda düzenlenen gece yarışlarında 6 koşulu bir program vardı. Günün en önemli yarışı 2. Koşu'da ekranlara gelen "ERSOYLU KOŞUSU" olmuştu. 5 ve Yukarı Arap safkanların katıldığı KV-6 mücadelede; Salih YILDIZER'in sahibi olduğu "BİLDENHAN" (Ateştopu-Neşe/Tulyad) isimli safkan jokeyi Sadettin BOYRAZ ile kazanmayı başardı.

Birincilik ikramiyesi 46.000 TL olan, kum pistte 1500 metre mesafede düzenlenen koşuda, kazanan BİLDENHAN isimli safkanın ardında ikinciliği, Akın SÖZEN ile bu önemli mücadelede boy gösteren DİZDAR BEY (Dağhanbey – Paraavcısı, Emiroğlu) elde ederken, Ayhan KURŞUN idaresindeki YOLDAŞ (Gobakbey – Akdidem / Muzaffer Çavuş) istikrarlı yarışlarına devam ederek mücadeleden üçüncü, son atakları ile GÖKKURT (Hisarhan – Mesrure.42 / Uludağ.1) ise Ahmet ÇELİK ile tabelayı tamamlayan isim oldu.

Kum pistte 1500 metre mesafede kazanan BİLDENHAN için koşunun bitiriş derecesi 1.42.08 olurken, farklar Boyun – Burun – 3,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.