28 Temmuz 2017 Cuma günü BURSA OSMANGAZİ Hipodromu’nda ekranlara gelen, günün önemli mücadelesi ERDEK KOŞUSU‘nu (KV-7), Nimet Arif KURTEL‘in sahibi olduğu THE LAST LEGEND (Unaccounted For – Ad Victoriam / Night Shift) isimli safkan jokeyi Murat GÜNDÜZELİ idaresinde birinciliğe uzanmayı başardı. Biliyorsunuz THE LAST LEGEND ise altilim.net ailesi olarak sizlere sunduğumuz BURSA ALTILI Şablonun da BANKO olarak yazılmıştı…

1400 metrelik çim pist üzerinde izlediğimiz ve 51.000 TL birincilik ikramiyesi olan bu yarışta,  7 safkanın start aldığı koşunun ikincisi, AYZA (Kaneko – Cat Walk / West By West) olurken, SERKAN BEY (Bin Ajwaad – Figaro / Senor Speedy) üçüncü, WHITESOX (Win River Win – Adagülü / Unaccounted For) ise tabelayı dördüncü olarak tamamlayan isim oldu.

Kazanan THE LAST LEGEND için koşunun bitiriş derecesi 1.24.20 olurken, farklar 4 Boy – 4 Boy – Baş şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi adına, safkanın antrenörü Orkun Özelcanat’a plaketini, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı verdi. Törene, Bursa Hipodromu Teknik Müdür Yardımcısı Behti Çolak da katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.