ENVER KADIOĞLU KOŞUSU’NDA KAZANAN BLACK CHINESE OLDU

27 Ekim 2019 Pazar günü İSTANBUL VELİEFENDİ HİPODROMU‘nda gerçekleştirilen ENVER KADIOĞLU KOŞUSU‘nu (KISA VADE-7), Eren ADALI‘nın sahibi olduğu BLACK CHINESE (Out of Control – The De Chine / Kendor) isimli safkan jokeyi Özcan YILDIRIM idaresinde birinciliğe uzanmıştır.

2100 metrelik kum (sentetik) pistte yapılan ve 77.500 TL birincilik ödülü bulunan koşuda; ALWAYS PERFECT (Victory Gallop – Hayal Meyal / Royal Abjar) ikinci, ÇEKO DAYI (Fire Ball – Çupçik / Ezzoud) üçüncü ve ASLAN ADAM (Halicanassus – Niran / Sea Hero) dördüncü olarak pistten ayrılmıştır.

Koşuyu kazanan BLACK CHINESE için bitiriş derecesi 2.11.62 olurken, farklar 2 Boy – 3,5 Boy – Baş şeklinde oluşmuştur.

ENVER KADIOĞLU

1925 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk ve ortaokul eğitimini Kahramanmaraş’ta tamamlayan Kadıoğlu, 1944 yılında İstanbul Boğaziçi Lisesi’nden mezun oldu. Askerlik görevinden sonra aile mesleği olan çiftçiliğe başladı. 1965 yılında Türkiye Jokey Kulübü Asli Üyesi seçilen Enver Kadıoğlu, sahalarımızda uzun yıllar atçılık ve yetiştiricilik yaptı.Anısına düzenlenen bu koşu vesilesiyle kendisini bir kez daha saygı ve rahmetle andık.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.