29 NİSAN 2017 ANKARA’DA YAPILAN GÜNÜN BİR DİĞER ÖNEMLİ YARIŞI OLAN DÜNYA VETERİNER HEKİMLER GÜNÜ KOŞUSU KAZANANI ORADINARIO OLDU

29 Nisan 2017 Ankara 75. Yıl Hipodromu’nda düzenlenen, günün bir diğer önemli mücadelesi olan DÜNYA VETERİNER HEKİMLER GÜNÜ KOŞUSU’nu (Açık-A3), Recep KÜÇÜKCAY’ın sahibi olduğu ORADINARIO (Unaccounted For – Karatutkum / Bin Ajwaad) isimli safkan, jokeyi Ahmet ÇELİK ile kazanmayı başardı. 

1900 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilen ve 115.000 TL birincilik ikramiyesi olan koşuda ikinciliği ve tabelanın diğer basamakları için müthiş bir mücadele yaşanırken, bu mücadeleden Halis Karataş idaresindeki TAMBORA (Unaccounted For – Layd Elemis / Rakan) ikinci, starttan geç çıkış yapan OĞLUM BERAT (Victory Gallop – Halling Charge / Halling) Akın Sözen ile üçüncü, KRAL AMED (Luxor – Amasis / Highest Honor) ise Uğur Polat idaresinde tabelayı tamamlayan safkan oldu.

Kazanan ORADINARIO için koşunun bitiriş derecesi 1.56.23 olurken, farklar 3 Boy – Baş – Baş şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi adına Veteriner Hekim Yılmaz Ari’ye kupasını, Türk Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konseyi Başkanı Talat Gözet verdi.

Türk Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konseyi II . Başkanı Prof.Dr. Ender Yarsan safkanın antrenörü Nurettin Güven’e, Türk Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konseyi Üyesi Tülay Kurt ise ORADINARIO isimli safkanın jokeyi Ahmet Çelik’e plaketlerini verdi. Törene, Ankara Hipodrom Müdürü Mehmet Şirin Bozkurt da katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.