8 MART 2017 İSTANBUL VELİEFENDİ HİPODROMU’NDA YAPILAN “DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KOŞUSU” KAZANANI “ESKAYRA” İSİMLİ SAFKAN OLDU

8 Mart 2017 Çarşamba günü VELİEFENDİ Hipodromu’nda gerçekleştirilen 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KOŞUSU‘nu (KV-7), Piraye CEMİLOĞLU‘nun sahibi olduğu ESKAYRA isimli safkan, jokeyi Özcan YILDIRIM ile birinciliğe adını yazdırmayı başardı. ESKAYRA bu kazandığı yarış ile 4. birinciliğine ulaşmış oldu…

Birincilik ikramiyesi 51.000 TL olan koşuda, ikinciliği LUCKY IRISH (Ocean Crest-Star Quality/Marlin) elde ederken, HASAFET (Youmzain-Reemeya /Bernardini) üçüncü, CHAMP LION (Lion Heart-Selcan/Pine Bluff) ise tabelayı tamamlayan isim oldu.

Koşuyu kazanan ESKAYRA için bitiriş derecesi 2.07.84 olurken, farklar 1/2 Boy – 1,5 Boy – 2,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşuyu kazanan tayın sahibesi Piraye Cemiloğlu’na kupasını Nursel Narin verdi.

Törende ayrıca TJK Genel Sekreteri H. Turgut Alakuş’un eşi Nilgün Alakuş gazeteci ve sanat eleştirmeni Ayşegül Sönmez’e, TJK Asli Üyesi Sadettin Sükan’ın eşi Beyhan Sükan da sanatçı Çınar Eslek’e birer buket çiçek verdiler.

Şeref Tribünü’nde gerçekleştirilen kupa törenine TJK Asli Üyeleri Esra Atman Özyiğit ve Duygu Fatura ile davetli kadın misafirler katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.