12 Temmuz 2017 Çarşamba İSTANBUL Veliefendi Hipodromu’nda izlediğimiz günün bir diğer önemli mücadelesi olan DOLMABAHÇE KOŞUSU’nu, Nimet Arif KURTEL’in sahibi olduğu LUCKY MOMENT (Youmzain – Seacleef / A.P.Indy) isimli safkan, jokeyi Akın SÖZEN ile birinciliğe uzandı.

2000 metrelik kum pistte izlediğimiz ve 200.000 TL birincilik ikramiyesi olan koşunun ikinciliğini, Selim Kaya idaresindeki Mİ BOMBON (Cuvee – Lalla Mina / Distant Relative) elde ederken, MISAE (Unaccounted For – Güneyli / Mountain Cat) Samet Erkuş idaresinde üçüncü, Ahmet Çelik ile bu önemli mücadeleye katılan KATSUYA (Kaneko – Murderous Myrtle / Dehere) ise tabelayı tamamlayan isim oldu.

Kazanan LUCKY MOMENT için koşunun bitiriş derecesi 2.08.01 olurken, farklar 2,5 Boy – 1,5 Boy – 1/2 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi Nimet Arif Kurtel’e kupasını, TJK Genel Sekreteri H. Turgut Alakuş verdi. Törene, İstanbul Hipodrom Müdürü Çetin Özdemir de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.