CUMHURİYET KOŞUSU’NUN GALİBİ GÜRSU OLDU

28 EKİM 2017 Cumartesi günü ANKARA 75. Yıl Hipodromu’nda nefesleri kesen bir mücadele olarak izlediğimiz CUMHURİYET KOŞUSU’nda (GRUP-1) GÜRSU’nun müthiş sprint ile gelerek kazanmayı başarmış olması, uzun süre akıllarda kalacaktır…

Nimet Arif KURTEL’in sahibi olduğu GÜRSU isimli safkan, jokeyi Uğur POLAT ile fotoya uzanmayı başaran safkan oldu. ADINI SEN KOY’un start almadığı koşuda; 3 ve Yukarı 11 Arap atının birincilik çekişmesi ekranlara geldi… GÜRSU (Turbo – Dilasu) isimli safkan son düzlükte, güçlü ataklarla gelerek rakiplerini geride bırakıp CUMHURİYET KOŞUSU’na (GRUP-1) adını yazdıran isim oldu.

1.200.000 TL birincilik ikramiyesi olan ve 1600 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilen yarışta; SEMEND (HALİD- BETÜLÜM) ikinci, GÖZYAŞI GECESİ (ÖZGÜNHAN- HANKIZI) üçüncü ve CANKARDEŞLER (YALAZ- BEDEL.2) ile SAADIN GÜCÜ (İZBATUR- ALLIBAHAR) dördüncülüğü paylaşarak tabelanın diğer basamaklarını tamamlamışlardır.

GÜRSU için koşudaki bitiriş derecesi 1.46.69 olurken, farklar, Baş – baş – 1 boy olarak neticelenmiştir.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.