CUMHURBAŞKANLIĞI KOŞUSU’NU OĞLUM BERAT KAZANDI

ANKARA 75. Yıl Hipodromu’nda 28 Ekim 2017 Cumartesi günü gerçekleştirilen birbirinden güzel önemli mücadelelerin arasında yer alan CUMHURBAŞKANLIĞI KOŞUSU‘nu (GRUP-1), Bülent DOĞAN‘ın sahibi olduğu ve jokeyi Gökhan KOCAKAYA ile birlikte başarıya uzanan safkan OĞLUM BERAT (Victory Gallop – Halling Charge / Halling) oldu. 

2400 metrelik çim pist üzerinde ekranlara gelen CUMHURBAŞKANLIĞI KOŞUSU GRUP-1 mücadelede; Birincilik ikramiyesi 750.000 TL olan yarışı 2.29.38’lik bitiriş derecesiyle OĞLUM BERAT kazanmayı başardı. İkinciliği, Furkan Yüksel idaresinde BAYBAŞKAN (Fliers Fantasy – Best Queen / KAYABEY) , üçüncülüğü Sadettin BOYRAZ ile ORADINARIO (Unaccounted For – Karatutkum / BIN AJWAAD) ve dördüncülüğün Mehmet KAYA ile FINESSE (Luxor – Flying Saucer / EAGLE EYED) ve Ahmet ÇELİK ile PIANO SONATA (Torok – Emma / Shining Steel) at başı olarak tabelanın son basamağını tamamlayan isimler oldular.

Koşudaki farklar ise; Yarım boy – Boyun – 1 boy olarak neticelenmiştir.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.