ÇUKURUOVA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU KAZANANI TRİLYA OLDU

18 Şubat 2020 Salı günü Adana’nın ve bölgenin en önemli ilçelerinden biri olan Çukurova’nın Belediye Başkanlığı adına düzenlenen bu koşu’da (KV-8) kazanan TRİLYA oldu…

1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilen ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU (KISA VADE-8), Altılı’nın dördüncü ayağını oluşturdu… Hayrettin KARAMAZI‘nın sahibi olduğu TRİLYA (Yonaguska – Starmoon / Powerscourt) isimli safkanı, jokeyi Halis KARATAŞ ile fotoyu önde geçmeyi başardı.

85.000 TL birincilik ödülü bulunan yarışta; MARS (Lion Heart – Canan Sultan / Cuvee) isimli safkan ikincilikte yer alırken, ARDAŞAH (Perfecto – Jet Set / Marlin) üçüncü ve KARABAYIRLI (Approve – Very Imported / Marlin) tabelayı tamamlayan son isim oldu…

Yarışın kazananı TRİLYA için bitiriş derecesi 1.33.86 olurken, farklar Baş – 7 Boy – 7 Boy şeklinde neticelendi.

Koşunun ardından düzenlenen törende, kazanan safkanın sahibi ve TJK Asli Üyesi Hayrettin Karamazı’ya kupasını Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin takdim etmiştir. Hayrettin Karamazı ise kupayı, ikinci gelen safkanın sahibi TJK Asli Üyesi Faruk Tınaz ile birlikte almak istediğini belirterek güzel bir fair play örneği göstermiştir.

Soner Çetin ayrıca, kazanan safkanın sahibi Hayrettin Karamazı’ya çiçek vermiştir.Törene; Adana Hipodrom Müdürü Feyyaz Bora Güralp ve davetliler de katılmıştır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.